Fundacja FIONA

Fundacja na rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i Autystycznych FIONA

OVERVIEW

This site fundacja-fiona.org.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have sifted twelve pages within the domain fundacja-fiona.org.pl and found five websites linking to fundacja-fiona.org.pl. There are two social networking sites owned by fundacja-fiona.org.pl.

FUNDACJA-FIONA.ORG.PL RANKINGS

This site fundacja-fiona.org.pl has seen varying amounts of traffic all round the year.
Traffic for fundacja-fiona.org.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-fiona.org.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-fiona.org.pl

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością

Od 8 lat jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Wpisaną na listę Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o darowiznę z PIT za 2014 na organizację pożytku publicznego. Zajęć wczesnego wspomagania dla najmłodszych dzieci,. Zajęć dopołudniowych dla dzieci w wieku przedszkolnym,. Zajęć dogoterapii oraz zajęć na basenie,.

Terapia dzieci z autyzmem, ADHD, zespołem Aspergera - psycholog Poznań

Poradnia powstała z myślą o dzieciach i młodzieży z problemami natury emojonalno - społecznej. z zaburzeniami zachowania, lękowymi, autyzmem, ADHD, zespołem Aspergera. PROPONUJEMY ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DOSTOSOWANE DO POTRZEB TWOJEGO DZIECKA. ORGANIZUJEMY ZAJĘCIA W MAŁYCH GRUPACH. Jak wyglądają spotkania w poradni. Każdy postrzega problemy na swój sposób. Duży czy mały, każdy problem dzieci i ich rodziców traktujemy poważnie. Dlatego zajmujemy się zarówno trudnościami w nauc.

Wydarzenia Klamra

Zapraszamy do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN na spotkanie z okazji przypadającego 21 marca Międzynarodowego Dnia Walki z Rasizmem i Nietolerancją. Podczas którego wraz z zaproszonymi aktywistami porozmawiamy o tym, jak ruchy równościowe i antydyskryminacyjne rozwijają się w naszym kraju, w jaki sposób działają i aktywizują Polaków i Polki. Dariusz Paczkowski, prezes Fundacji Klamra był jednym z zaproszonych uczestników debaty pt.

WHAT DOES FUNDACJA-FIONA.ORG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-fiona.org.pl Mobile Screenshot of fundacja-fiona.org.pl Tablet Screenshot of fundacja-fiona.org.pl

FUNDACJA-FIONA.ORG.PL HOST

We observed that a single page on fundacja-fiona.org.pl took three hundred and ninety-nine milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider fundacja-fiona.org.pl not secure.
195.149.228.172

I discovered that this domain is using the Apache server.

Fundacja FIONA

Fundacja na rzecz Integracji Osób Niepełnosprawnych i Autystycznych FIONA

CONTENT

This site fundacja-fiona.org.pl has the following on the site, "Grand prix pierwszego Festiwalu Filmów nieCodziennych Poznań 2015." Our analyzers noticed that the webpage also said " Dla filmu zrealizowanego przez Studio Pomysłów Absurdalnych Fundacji FIONA - cieszcie się razem z nami! Zaprasza do kina na film MIŁOŚĆ? TRENINGI JUŻ TRWAJĄ ." The Website also stated " PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS kolejny trening już 12 maja 2015. PRZEMEK JANIAK - LAUREAT W KATEGORII INDYWIDUALNEJ . Cieszcie się razem z nami . W LABIRYNCIE MIEJSKIEJ PRZESTRZENI EDYCJA 20142015." The website's header had Krystian as the most important keyword. It was followed by Wesołowski, strona, and hobby which isn't as highly ranked as Krystian. The next words the site used was galeria. podróże was also included but might not be viewed by web engines.

VIEW MORE DOMAINS

UWAGA!! Branżowy Katalog Firm-Opinie o firmach Warszawa,Koszalin,Cała Polska

Zaloguj się przez UWAGA! Branżowy Katalog Firm-Opinie o firmach Warszawa,Koszalin,Cała Polska. Nasz Profesjonalny katalog firm oferuje. Efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów. Dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie.

My Washington Semester

This is about my time in DC through the American University Washington Semester exchange program. I first learned about this program when I was a freshmen and several schools are involved in it, even international schools. Thursday, December 9, 2010. No more finals, no more research papers, no more homework. I am also interning at the Heritage Foundation.